BLOG - ICB realizace interiérů a truhlářství

Interier Centrum Beneš s.r.o.
Realizace interiérů a truhlářství
Interiéry, stavební realizace a úpravy
Přejít na obsah
9. Září 2020
Sportovní obložení
V Průhonicích jsme se v loňském roce podíleli na výstavbě nové sportovní haly. Stavba byla Oceněná Zvláštní cenou České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2019.
...
Je součástí areálu ZŠ a primárně slouží žákům pro školní tělesnou výchovu. Je ale také k dispozici pro širokou veřejnost a nejen pro místní kluby. Disponuje hrací plochou 20x40 metrů pro basketbal, volejbal, tenis, sálovou kopanou, navíc i lezeckou stěnou.
Základním kritériem její koncepce je propojení staré haly s nově vznikající halou tak, aby to byl jeden komplex a byl využitelný pro nejširší účely a nejširší veřejnost. Nově navržená tělocvična je umístěna v do té doby nezastavěné zahradě základní školy mezi stávajícím atletickým oválem a stávající tělocvičnou. Součástí stavebních prací byl i objekt nástavby a přístavby šatnového bloku a doprovodných provozů, který je situován v místě stávajícího jednopodlažního objektu šatnového a obslužného bloku stávající tělocvičny.
Na galerii nové haly je prostor pro 70 diváků a k dispozici mají toalety a prostor pro příležitostné občerstvení. Součástí nové haly je i malý sál, který lze využít zejména pro menší sportovní skupiny. Slouží jako jeden ze sálů pro tělesnou výchovu nebo gymnastický sál, pro cvičení na balančních míčích a různých kondičních cvičeních.
Realizovali jsme v obou halách kompletní sportovní obložení, obklady schodiště, v prostorách sociálního zázemí dělící sanitární příčky a venkovní provětrávanou fasádu. Obložení bylo realizováno skladbou několika vrstvených pružných a pevných roštů. Horní obkladová vrstva je z přírodního dřeva s finální povrchovou úpravou sportovním epoxidovým lakem.
Dřevěná provětrávaná fasáda v horizontálním provedení je provedena ze sibiřského modřínu a povrchově upravena přírodním olejem.
Interier Centrum Beneš s.r.o.
Uhy 2
273 24 Velvary
+420 724 987 288 / telefon
centrum@icbenes.cz  / e-mail
www.icbenes.cz
www.icbenes.eu
Navštivte nás, ... jsme tu pro Vás, ... jste vítáni!!
Realizace interiérů a truhlářství
ICB truhlářství
Návrat na obsah